Besinlerin Cinselliğe Etkileri Nelerdir?

Besinlerin cinselliğe etkileri nelerdir diye sorduğumuz cevabı sizlerle paylaşıyoruz. Bu nedenden yediğimiz gıdalarına aslında bir çok konuyu etkilediğini rahatlıkla görebiliriz. Sizlerle bu bilgileri paylaşıyoruz. 

Besinlerin Cinselliğe Etkileri Nelerdir? Besinler Cinselliği Etkiliyor mu?

Yiyecek ve seksi bir araya getirmenin fantastik boyutu bir yana, yediklerinizin gerçekten de cinsel yaşamınızın ne kadar iyi olduğu üzerinde etkisi olabilir. Besinlerin cinselliğe etkileri sizlerle. 

Ne yazık ki cinsel bozuklukların da etkisiyle sperm sayısı ve sperm kalitesinin son elli yılda çok azaldığını bilim gösteriyor. Şu sıralar batıda ve hatta tüm dünyada büyük bir sperm krizi var ve bundan kısmen kötü beslenme sorumlu. Bir de toksinli modern yaşam tarzımızın hakkını yememek lazım. Araştırmalara göre, psikolojik ve cinsel sorunların da artmasıyla sperm sayıları son elli yıldır yarıya düştü ve çocuk yapmakta problem yaşayan çiftlerin sayısı da her on yılda iki kat artıyor. Bunlardan başka pek çok kişi Libido kaybından – arzularının azaldığından söz ediyor. Bu iki problemi bir araya getirdiğimizde daha az sayıda sperm için daha az sayıda fırsat anlamı çıkıyor.

Psikolojik problemler,Vitamin-mineral ve antioksidandan yetersiz olan kötü bir beslenme, çok alkol ve düzenli tütün içiciliğinin de etkisiyle ereksiyon problemlerinin beraberinde erkek sperm kalitesinde azalma ile artan kısırlığı düşününce bu Minik adamlar için kendi üzerimize düşeni yapmak istedik. Bir psikiyatrist, bir diyetisyen ve bir psikolog bir araya gelerek cinsel terapi ve beslenme terapisinin mucizevi kombinasyonu üzerine etkileyici bir program hazırladık.

PSİKOLOJİ GIDALAR VE SEKS: NE HARİKA BİR KOMBİNASYON. Aslında bu bir terapi. 

Bu terapi sistemimizin beslenme boyutunu anlatacağım yazı dizisinin ilkinde geleneksel afrodizyak gıdalar ve cinsel kimya ile ilgili detayları Cinsel Gücü Arttıran Yiyecekler yazmızıda bulabilirsiniz.

Besinler Cinselliği Etkiliyor mu? & Besinlerin Cinselliğe Etkileri Nelerdir?

Bizi Takip Edin!

Yorumlarınızı Bekliyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.