Forno – Balat / İstanbul

Sizde Oy Verin ve Yorum Yapın!

70%
  • Oldukça İyi

⇒ Mekan Testimiz! Cevabımız yazının sonunda verilmiştir.

  • Kesinlikle Gidin
  • Gidilebilir
  • Yormayın kendinizi

Forno Balat Hakkında Genel İzlenimler

Forno Balat Hakkında Genel İzlenimler

Balat ve fener gezmekle bitmez. Her sokağında başka bir tad, güzellik ve samimiyet barındıran, balatın ara sokaklarından birinde olan Forno’yu nihayet ziyaret etme fırsatı bulabildik. Namını ve lezzetlerini daha önce çok duyduğumuz mekanda bizi ilk olarak güler yüzlü personelleri, mekanın harika atmosferi ve şık dizaynı göze çarpıyor.

Forno Balatta Ne Yedik? & Forno Balatta Ne Yenir? 

Forno Balatta Ne Yedik? & Forno Balatta Ne Yenir? 

Bizim tercihimiz pizza ve lahmacundan yana oldu pizza anlatıldığı gibi beklentilerimi çok karşılamasa da lahmacuna bayıldımmm. Taş fırında pişirdikleri, bol kıymalı lezzeti yerinde ve gerçekten çıtır çıtır olan lezzeti ile kalbimizi fethetmeyi başardı. Öğrendik ki kahvaltıları ve kruvasanları da bir harikaymış. Unutmadan birde pazar günleri de açık büfe kahvaltıları varmış.

Bizde en kısa zamanda kahvaltısı ve kruvasanlarını denemek için tekrar gideceğiz. 

Lahmacun

Lahmacun

Lahmacun meziyet işidir. Türkiye’de en çok ilgi gören yemeklerden biri olması nedeniyle güzel yapan yerlerde denemekte her zaman fayda vardır. Aç olmasınızda bir tatmaya değer.  

Pizza

Pizza

Pizzası lezzetli ama böyle pizza kültürene çok yakın ve sevenler için biraz sıradan olabilir. Peyniri vs. oldukça lezzetli ancak bu kömür ateşinde yapılan gevrek hamurlu pizzaların tadı bize göre çok daha tercih edilesi 🙂  

Neden Forno Balat ‘a Gideyim? & Yine Forno Balat‘a Gider Miyim?

Neden Forno Balat 'a Gideyim? & Yine Forno Balat'a Gider Miyim?

Lahmacun severler için tekrar tekrar ziyaret edilebilecek bir restoran olmasının yanında kendine özel havası nedeni ile oldukça dikkat çeken bir yer. Balat’a gidildiğinde açsanız muhakkak uğrayın. 

Forno Balat ‘da Ortam Nasıl?

Forno Balat 'da Ortam Nasıl?

Popüler olması nedeni ile oldukça kalabalık. Aile olarak rahatlıkla gidilebilecek bir yer. Çok fazla zaman harcamadan yemek yedikten sonra gideceğiniz bi mekan. 

Forno Balat ‘a Nasıl Gidilir?

⇒  Mekan Cevabımız. 

  • Kesinlikle Gidin – Sadece lahmacunu için bile gidilebilir.
0/5 (0 Reviews)
Yorumlarınızı Bekliyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.