Tost Bildiklerim (Kanyon) – Levent / İstanbul

Sizde Oy Verin ve Yorum Yapın!

60%
  • İyi

⇒ Mekan Testimiz! Cevabımız yazının sonunda verilmiştir.

  • Kesinlikle Gidin
  • Gidilebilir
  • Yormayın kendinizi

Tost Bildiklerim Hakkında Genel İzlenimler

Tost Bildilerim Hakkında Genel İzlenimler

Son zamanlarda bir çok kişiden duyduğumuz ve popüler olmaya başlayan mekanlardan biri Tost Bildiklerim-iz. Tost en temel ve basit bizi kahvaltıda kurtaran yemeklerden biri. Ama bu mekanla tost olayı level atlıyor. Bize daha önce tadmadığımız farklı alternatifler sunan Tost Bildiklerimizin iç dizaynıda minimalist ve zevkli dizayn edilmiş. 

Tost Bildiklerim’de Ne Yedik? & Tost Bildiklerim‘de Ne Yenir? 

Adını baz alarak tost yedik 🙂 farklı ekmek opsiyonları ile menümüzde tostlar yer alıyor. Standart bildiğimiz kaşarlı ve sucuklu tostların çok çok dışına çıkılmış. Tamamen yep yeni dünyalar yaratılmış. Menü milyon tost seçeneği olmadığı için seçmesi daha kolay oluyor. Genelde en çok tutulan tost çeşidi hindili dedikleri için onu denemek istedik. Denediğimiz tost çeşitlerini sizlerle paylaşıyoruz. 

TB53- Hindili

TB53- Hindili

Füme hindi göğüs, çıtır dana bacon, avkado, cheddar, kızılcık marmeladı, marjoram mayonez çeşnin karşımasıyla karşımıza çıkan tost. Et severler için oldukça iyi bir seçenek. Ancak içerisindeki kızılcık marmeladı nedeni ile biraz tuzlu tatlı karışık bir lezzet ağıza geliyor. Böyle zıt lezzetleri sevenler için oldukça iyi bir seçenek. 

TB04 – Dana Baconlı

TB04 - Dana Baconlı

Esmer ekmek, dana bacon, gouda peynir, lahana-mango-ceşni, badem krokan ın birleşmesiyle farklı bir lezzet daha. badem ve ekmek oldukça birbirine yakışmış. Tadı alıştığımız lezzetlerin oldukça dışında. Ama mango gibi meyvelerin tadını beğenmeyenler için çok iyi bir seçenek olmayabilir. Mangonun tadı arada baskın olarak yerken hissedilebiliyor. 

Neden Tost Bildiklerim‘e Gideyim? & Yine Tost Bildiklerim‘e Gider miyim?

Özel olarak hedefleyim gitmeyebilirim ancak böyle tost ve sandviç severler için müptelası olabilecek yerlerden biri. Ayrıca alışa gelmiş tadların dışına çıkıldığı içinde farklılık istendiğinde uğranabilecek bir mekan. 

Tost Bildiklerim’de Ortam Nasıl?

Tost Bildilerim'de Ortam Nasıl?

Şık dizaynı ile keyifle yemek yiyilebilecek bir mekan. Uzun süre oturup arkadaşlar muhhabbet etmek değilde ye kalk mekanı diyebiliriz. Garsonları yardımcıydı ancak daha sıcak olabilirler. 

Tost Bildiklerim‘e Nasıl Gidilir?

⇒  Mekan Cevabımız. 

  • Gidilerbilir – Canınız çok özel birşey istemiyorsa tostun farklı lezzetleri denenebilir.  
0/5 (0 Reviews)
Yorumlarınızı Bekliyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.