Voi Teşvikiye – Nişantaşı / İstanbul

Sizde Oy Verin ve Yorum Yapın!

60%
  • iyi

⇒ Mekan Testimiz! Cevabımız yazının sonunda verilmiştir.

  • Kesinlikle Gidin
  • Gidilebilir
  • Yormayın kendinizi

Voi Teşvikiye Hakkında Genel İzlenimler

Voi Teşvikiye Hakkında Genel İzlenimler

Oldukça sempatik ve şirin bir cafe. Dizayna oldukça önem verilmiş. Yapılan tasarım sayesinde içeride oldukça modern ve sıcak bir ortam oluşmuş. Kahve yudumlarken sohbet edebileceğiniz ya da tek gitmek isterseniz de bilgisayarınızı alıp çalışıp, aynı zamanda kitap okuyabileceğiniz tatlı bir mekan. 

Voi Teşvikiye’de Ne Yedik? & Voi‘de Ne Yenir? 

Voi Teşvikiye'de Ne Yedik? & Voi'de Ne Yenir? 

Voi’ye yemek sonrasında bir kahve için uğradık. Bazen menülerde değişiklikler olabiliyor. O yüzden biz denediğimiz tatlı ve kahvemizi paylaşacağız.  

Frambuazlı Fit Cheesecake 

Frambuazlı Fit Cheesecake 

Orman meyvelerini sevenler için oldukça iyi bir seçenek. Biraz ekşimsi olması ve hafif olması nedeni ile lezzetli ve afiyetle yenebiliyor. Fit olması nedeni ile sağlıklı bir seçim olabilir. Ama tabi tatlı ürünlerin sağlıkla ilişkisini biraz araştırmak güzel olabilir 🙂 

Cold Brew Kahve 

Cold Brew Kahve 

Son zamanlarda oldukça revaçta olan bir kahve türümüz soğuk demlenmiş birazcık acı olan bir kahve çeşididir. Lezzetliyliydi ve keyifle içebilirsiniz. 

Neden Voi Teşvikiye’e Gideyim? & Yine Voi Teşvikiye‘e Gider Miyim?

Nişantaşı’nda şöyle lezzetli bir şeyler atıştırayım ve biraz da muhabbet edeyim dediğiniz noktada güzel bir seçenek olabilir. Yeri itibariyle Topağacına doğru giden yolda olmasıyla birlikte bazen yoğun olabilen bir cadde ama genel olarak daha sakin bir ortam.  

Voi Teşvikiye’de Ortam Nasıl?

Voi Teşvikiye'de Ortam Nasıl?

Arkadaşınızla gidebilceğiniz güzel tatlı ve kahvenin yanında sımcıcak sohbetlere dalabilceğiniz bir yer. Ortam tam romantik olmasada sıcak ve samimi gözüküyor.

iyi eğlenceler

Voi Teşvikiye’ye Nasıl Gidilir?

⇒  Mekan Cevabımız. 

  • Gidilebilir – İçecek anlamında oldukça geniş bir menüsü var. İçeceğin yanında nötralize edilecek bir atıitırmalık bulabilirsiniz. 
0/5 (0 Reviews)
Yorumlarınızı Bekliyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.