Hangi Burç Mutfakta Nasıldır?

Hangi Burç Mutfakta Nasıldır? En becerikli burç hangisi? Burçlar ve mutfak becerilerinin hepsini sizlerle paylaşıyoruz. 

Hangi Burç Mutfakta Nasıldır? 

♈ Koç Burcu Mutfakta Nasıldır? 

Koç Burcu, sabırsızdır o yüzden mutfakta bir şey yapacaksa hızlı bir tarif olmasını sever, eve geldiğinde pratik yapılacak şeyler onun için iyi olur. Detaylı ve teferruatlı tarifler ise ona göre değildir. Mutfağa sık giren burçlardan diyemeyiz Koçlar için, girdiğinde de genellikle kendisi için bir şey yapmayı sever, ondan bir yemek yapmasını isterseniz kendi canı istemiyorsa pek yapmayacaktır. 

♉ Boğa Burcu Mutfakta Nasıldır? 

Boğa Burcu, top 10 listesi yapsak 1 numarası Boğa burcu olabilir ama odağı daha çok yemek üzerinedir. Damak lezzeti çok gelişmiş Boğalar için yemekten ziyade lezzeti önemlidir! Normalde biraz tembel olmaya yatkın olan Boğalar söz konusu iyi bir restoran veya lezzeti ile ünlü bir yer olunca kilometreler kat edebilir. Edirneye ciğer yemeye gidebilir mesela. Eğer keyfi yerinde ise evde de harikalar yaratabilen Boğalar kendi de bazı lezzetleri karıştırarak denemeyi sever. En sevdiği ise tatlılardır, tatlıya ve güzel yemeğe dayanamayan Boğalar bu yüzden kilo da alabilirler. 

♊ İkizler Burcu Mutfakta Nasıldır? 

İkizler Burcu, iletişimin burcu İkizler için yemek çok önemli bir konu değildir, gittiği bir yerde bir şeyi beğense tarifini sorar, içinde ne var der ama yapmaya pek kalkmaz. Bildiği tarifler üzerinden gitmeyi seven İkizlerde mutfakta çok başarılı burçlardan değildir açıkçası.

♋ Yengeç Burcu Mutfakta Nasıldır? 

Yengeç Burcu, mutfağın kralı, yemek yapıp yedirmeyi en çok seven burçtur Yengeçler. Hem çocukları hem de beslemeyi seven burç olan Yengeçler için kendinden çok başkasına yedirmek için yemek yaparlar. Anne kurabiyesi, dolma v.b birçok klasik mutfak ürünü Yengeçlerin elinden çıkar! Yine çocuklar beslensin diye farklı farklı şeyleri karıştırıp besin yükü ama görünüşü fena şeyler yapabiliriler. Mutfakta Top 10 listesinin 1 numarasına tabiiki Yengeçler yakışır!

♌ Aslan Burcu Mutfakta Nasıldır? 

Aslan Burcu, mutfak mı? O da ne? Eve bir aşçı aldım çok güzel yemekler yapıyor ben de yiyorum, aç ve zor durumda kalırsam belki birşey yaparım ama dışarıda yemek yemek en mantıklısı diyen burçtur. Aslanlar, yani mutfakta kendisini pek göremezsiniz!

♍ Başak Burcu Mutfakta Nasıldır? 

Başak Burcu, dışarıda bir şey yenmez, hijyen de değil sağlıklı da değil dışarıda yenen yemekler diyorsa birisi Başak burcu ile karşı karşıyasınız demektir. Detoks ürünler, sağlığa yararlı sebzeler v.b birçok şey Başakların ilgi alanıdır. O yüzden mutfağında baklava börek bulamazsınız ama bol bol sağlıklı salata, glutensiz yemekler, detoks içecekler bulabilirsiniz. Başak burcu araştırır, tarif bulur ve yapar, mutfağına girilmesini de pek sevmez bir şey yapılacaksa o yapar! Ayrıca eldivensiz mutfağa girenleri anlamıyorum lafı da Başaklara aittir!

♎ Terazi Burcu Mutfakta Nasıldır? 

Terazi Burcu, en sosyal burçlardan olan Teraziler için yemek yemek ön sıralarda olsa da yemek yapmak o kadar ön sırada değildir. Eğer canı isterse veya sevdikleri için mutfağa girebilir, yemekleri lezzetli de olur ama onun en özeneceği şey sunum olacaktır. Renkli ve şık bir sofra varsa onu mutlaka bir Terazi hazırlamıştır. Keyfine düşkün olduğundan güzel mezeler ve yanında sıcak şarap yapan ancak bir Terazi olabilir. Sosyalliği yüzünden evde yemek yapmaktan çok dışarı da yemek onun için daha geçerlidir ama tabiiki şık ve hoş manzaralı bir restoran olması ana şartıdır.

♏ Akrep Burcu Mutfakta Nasıldır? 

Akrep Burcu, yemek yemeyi seven burçlardan biri de Akreptir. Aslında onların ilgi alanı daha çok romantik bir ortam ve hoş bir sofradır. Kendisi yapar mı kısmına gelirse içinden gelirse en iyi sofrayı kurar ve en detaylı yemeği yapar ama gelmezse ona pek bir şey yaptıramazsınız, pizza ısmarlamak iyi fikir diyebilir.

♐ Yay Burcu Mutfakta Nasıldır? 

Yay burcu, mutfağa girmekle hiç alakası olmayan belki de tek burç Yaylardır çünkü gezmeyi severler ve yerlerinde de pek duramazlar. Çabuk sıkılan Yayların yapabileceği şeyler omlet v.b basit tarifler olacaktır. İlgi alanları ise farklı ülkelerin mutfaklarıdır Yayların. Ondan sürekli Meksikada şu yemeği yedim veya İspanyanın bu yemeği daha iyi lafını duyabilirsiniz ama bunları sonrasında pek aramaz, yine gidince yine yerim der! Her şeyi bilen ama yapmayan bir burç ararsanız işte o Yaydır!

♑ Oğlak Burcu Mutfakta Nasıldır? 

Oğlak Burcu, sabırlı Oğlaklar en zor tarifleri bile yapabilirler. Eğer çalışmaktan vakit bulurlarsa mutfağa girerler ve seve seve bir şeyler yaparlar. Tarif onlar için son derece önemlidir çünkü verilen tariften 1 gr daha fazla bir şey koymak istemezler. Kuralların ve sistemin insanı Oğlaklar pek yaratıcı değildirler mutfakta ama öğrendikleri tarifleri güzel uygularlar ve en zor yemeği bile of demeden yaparlar!

♒ Kova Burcu Mutfakta Nasıldır? 

Kova Burcu,  size konuştuğunuz ülkenin mutfağını detaylı anlatır, yemek üzerine felsefik konuşmalar yapabilir ama uygulamaya gelince Kovayı pek ortada bulamazsınız. Ben tarif edeyim sen yap veya dışardan söyleriz gerek yok, benim telefonumda bir uygulama var hemen getiriyor yemeği hiç uğraşmayalım oradan söyleriz lafları Kovanın klasik laflarıdır. Birini haksız çıkarmak için mutfağa girip bir yemek yaptığı görülebilir ama genelde mutfağa pek girmeyen burçlardandır.

Balık Burcu Mutfakta Nasıldır? 

Balık Burcu, mutfakta iyi olan burçlardandır Balık, en çokta başkası için bir şeyler yapmayı sever. Ailesi bir arada olsun, sevdikleri yanında olsun, onların sevdiği şeyleri yapıp güzel bir sofra hazırlar. Mutfakta yaratıcı burçlardandır aynı zamanda, yeni bir tarif denedim ya da bununla şunu karıştırdım güzel oldu lafları bir Balıktan duyulabilir. Balığın mutfak yeteneği en iyiler arasında sayılabilir.

♥ Burçların diğer özelliklerini okumak için Güliz Kına astrolojiye buradan ulaşabilirsiniz.↵ 

Bizi Takip edin…

youtube YouTube’da bizi takip edin! Yemek hakkında harika video ve tarifleri kaçırmayın.↵

instagram Instagram’da bizi takip edin! Yemek hakkında harika bilgileri kaçırmayın. ↵

Yorumlarınızı Bekliyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.