Polat Otel – Erzurum

Sizde Oy Verin ve Yorum Yapın!

100%
  • Harika

[cmtoc_table_of_contents]

Polat Otel - Erzurum

Polat Otel Erzurum Hakkında Genel İzlenimler

Kayak yapmayı sevenlerin uğrak noktası olan  Erzurum’daki polat otele geldik. Şehir merkezine çok yakın olması ve palandöken kayak merkezinde olması oteli oldukça cazip kılmış. Havalimanından yapılan transferler ile kolaylıkla da ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Çalışanlar, otel, kayak pisti, yemekleri oldukça iyi.

Polat Otel Erzurum VLog

Polat Otel Erzurum Da Ne Yedik? & Polat Otel Erzurum Da Ne Yenir? 

Polat otelin açık büfesi oldukça iyi ve herkese hitap edecek ürünler bulmak mevcut. Eğer farklı lezzetler de denemek isterseniz de otelin zemin katında bulunan mangal restoran ve snowdeck cafe de de dünya mutfaklarından yerel lezzetlere kadar birçok çeşit bulunmakta. 

Bizim deneyimlemelerimizden soracak olursanız eğer Snowdeck cafede dünya yemeklerinden ve bazı yemeklerden çeşitler bulunmakta ve burada  polat burger ile pideler favorilerimiz oldu. Mangal restoranda ise yerel lezzetler ön planda. Mezeleri baya lezzetli ara sıcaklarıda gayet başarılıydı. Özellikle cağ kebabına bayıldık.

Mutfakta da gidip yerinde test ettiğim cağ kebabını meşe odununda özenle pişiriyorlar. Ayrıca kasap sucukları, köfteleri ve özel soslu tavuk kanatlarından da bahsetmeden edemeyeceğim. Açık büfesine de gelecek olursak. Tatlıları salataları ana yemekleri ile her şey çok lezzetli ve özenle hazırlanmıştı. 

Polat Otel - Erzurum

Neden Polat Otel Erzurum Gideyim? & Yine Polat Otel Erzurum Gider Miyim?

Kayak tatili için ideal bir otel gerek pisti gerek oteli ulaşımı her şeyi ile gayet güzel ve tekrar tekrar gelebileceğim bir yer.

Polat Otel - Erzurum

Polat Otel Erzurum Ortamı Nasıl?

Arkadaşlarınızla yada ailenizle rahatlıkla gidebileceğiniz, genel olarak kayak tatili için tercih edilen şık ve güzel bir mekan.

Polat Otel - Erzurum

Polat Otel Erzurum’a Nasıl gidilir?

♥ Oteller Hakkında Bilgiler Sizlerle↵

youtube YouTube’da bizi takip edin! Yemek hakkında harika video ve tarifleri karçırmayın.↵

instagram Instagram’da bizi takip edin! Yemek hakkında harika bilgileri kaçırmayın. ↵

0/5 (0 Reviews)
Yorumlarınızı Bekliyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.